Horari activitats

ACTIVITATS EXTRAESCOLARS PRIMÀRIA

Horari Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
12:30  a 13:30h Bàdminton CS(C)

Roger

Multiesports CS(A)

Marta

Multiesports CM(B)

Marta

Bàdminton CM(A)

Roger

Inici l’Esport CI (A)

Ruben

Inici a l’Esport CI (C)

Laia

Badminton CM(A)

Roger

Multiesports CM(B)

Marta

Bàdminton CS(A)

Marta

Multiesports CM(A)

Roger

Bàdminton CS (B)

Marta

13:50 a 14:50h Bàdminton CS(A)

Marta

Multiesports CM(A)

Roger

 

Bàdminton CS(B)

Marta

Inici  l’Esport CI (B)

Ruben

Inici a l’Esport CI (D)

Laia

Bàdminton CM(B)

Marta

 

Bàdminton CS(C)

Roger

Multiesports CS(A)

Marta

Bàdminton CM (B)

Marta

MiniXefs

Olaya

Jocs

Gerard

 

Art Attack

Marion

Dansa

Clàudia

MiniXefs

Olaya

Espai Biblio

M Jose

Art Attack

 Marion

Dansa

Clàudia

VideoArt

Mariona

VideoArt

Mariona

Jocs Pati(sense pilota)

Gerard

DiverXeff

M Jose

Art Attack

Marion

MiniXefs

Olaya

Espai Biblio

M Jose

Dansa

Clàudia

VideoArt

Mariona

MiniXefs

Olaya

Espai Biblio

M Jose

Jocs pati(sense pilota)

Gerard

Art Attack

Marion

Teatre

Mariona

PATI Carla, Mariona i M Jose Carla, Gerard i Maria Carla, Claudia i Ares Carla, Marion i Gerard Carla, Claudia( + moni parvulari)

ACTIVITATS EXTRAESCOLARS ED. INFANTIL (P4-P5)

De dilluns a dijous de 14h a 14.45h, els nens i nenes de P4 i P5 es divideixen en 4 grups internivells per fer diferents tallers. Els divendres fem pati lliure.

Els tallers són :

  • Cuina freda
  • Ball
  • Jocs
  • Conta-contes
  • Expressió plàstica
  • Teatre
  • Experiments
  • Fotografia
  • Construcció
  • Aventures

Aquests són rotatius, van variant cada setmana de manera que l’infant gaudeix d’un taller diferent cada dia. Es treballen a traves del joc, d’una forma totalment lúdica deixant que els nens/es puguin ser partícips en tot moment del que està passant a l’activitat i les monitores ens movem mitjançant les seves motivacions o inquietuds.

Monitores: Ares, Maria, Paula, Magda, Irene, Olaya i Verònica.